Profesionální trubkový laser

Prodáváme kvalitní trubkové lasery a pokud tedy pracujete s kovovými trubkami, které potřebujete dělit nebo do nich řezat otvory, určitě se na nás obraťte. Tento laserový řezací stroj je určený na všechny 3D kovové materiály jako je potrubí, trubky, jekly a jiné profily. Profesionální trubkový laser nabízíme v různých konfiguracích od základního provedení se dvěma sklíčidly až po automatický CNC laser se zakladačem, třemi vzájemně pracujícími sklíčidly a 3D laserovou hlavou. V případě této laserové řezačky je možné mít laserový stroj s 6 nebo 9 metrovou délkou pro zakládání materiálu. Samozřejmostí jsou podpory trubek a profilů po celé délce, které se automaticky vysouvají a podpírají řezaný materiál. Laserová řezací hlava má automatické hledání ohniskové vzdálenosti a na přání může být naklápěcí pro pálení úkosů.

Poptávám trubkový laser

Pneumatická sklíčidla umožňují upnutí materiálu v tomto vláknovém laseru do průměru až 300 mm. S automatickým podavačem je celý proces výrazně efektivnější. Trubkový laser GWEIKE je vždy osazen laserovým zdrojem světové jedničky IPG. Výkon zdroje je volitelný a záleží na požadované produktivitě a síle stěny materiálu. Nejčastěji se výkony tohoto 3D laseru pohybují od 1 do 3 kW. Pracovní plocha laserové řezačky je krytována s ochranným sklem a celá tato sekce je odsávána do kvalitní filtrace. Obsluha stroje má k dispozici velký monitor s výkonným počítačem a softwarové vybavení, které je velmi intuitivní a také v českém jazyce. V rámci dodávky CNC laseru dostáváte od nás školení obsluhy a údržby stroje. Nabízíme nadstandardní servis v záruční i pozáruční lhůtě.

Trubkový laser GWEIKEVýpalky z trubkového
       laseruCNC laser GWEIKE verze 60MS

Součástí ceny trubkového laseru je také:

 • Doprava laserového stroje na místo určení
 • Vyložení a usazení řezacího laseru k Vám do prostory
 • Instalace celého stroje a jeho součástí
 • Školení obsluhy a údržby trubkového laseru
 • Záruční lhůta 24 měsíců na všechny laserové řezačky

Zcela zdarma je pak předprodejní servis, který obsahuje neomezeně konzultací včetně osobní prezentace CNC laseru u některého z našich zákazníků. Následně před podpisem smlouvy řešíme umístění stroje a jeho součástí do Vaší prostory včetně technického výkresu k odsouhlasení. Dodávka, kromě trubkového laseru, obsahuje kvalitní filtraci s ventilátorem, laserový zdroj, stabilizátor napětí a chladící zařízení. Velikým pomocníkem je také dálkové ovládání, které obsahuje důležité prvky k práci s CNC laserem. V rámci servisního zásahu jsme schopni poskytnout telefonickou nebo online podporu se vzdáleným přístupem. V případně potřeby se náš servisní technik dostaví na místo do druhého pracovního dne.

Základní technické parametry:

 • Pracovní délka: 6000 nebo 9000 mm
 • Rychlost polohování: 40 m / min.
 • Přesnost polohování: +- 0,01 mm
 • Maximální průměr materiálu: 300 mm
 • Výkon laserového zdroje: 1 až 4 kW

Objevte i Vy kvalitu laserových řezacích strojů GWEIKE. Rádi Vám vše předvedeme a doporučíme vhodnou technologii a výbavu trubkových laserů. Dlouhé zkušenosti s laserovou technologií nám také umožňují odpovídat na Vaše nejrůznější dotazy. Profesionální CNC laser verze 60MS má mnoho výhod a pomůžeme Vám automatizovat Vaší produkci. V případě zájmu jsme Vám k dispozici.