Servis CNC laserů

V rámci služeb k laserovým strojům nabízíme komplexní servis spojený s provozováním Vašeho CNC laseru GWEIKE. Zákaznický servis CNC laserového řezacího stroje u nás začíná ještě před samotným podepsáním kupní smlouvy. Záruční servis laserové řezačky držíme po celou dobu záruční lhůty ve standardní délce 2 roky. V takovém případě neplatíte žádný servisní zásah spojený s poruchou laserového stroje (nevztahuje se na způsobení poruch lidským faktorem, případně prostorem u zákazníka). Na servisní požadavky laserového pálícího stroje reagujeme do 24 hodin od nahlášení a závady řešíme bez odkladu. V rámci ceny CNC laserové řezačky dostanete telefonickou, případně online podporu s naším technickým pracovníkem.

Předprodejní servis u nás obsahuje:

 • Doporučení vhodné laserové technologie a CNC laseru přímo pro Vaši aplikaci
 • Předložení nabídky na řezací laser podle požadavků s nejlepší možnou cenou a v požadované kvalitě
 • Osobní prezentaci laserového řezacího stroje u nás v showroomu nebo u jednoho z našich referenčních zákazníků
 • Zaměření vláknového laseru u Vás ve výrobě a jeho zakreslení do technického plánu dle Vaší prostory
 • Dodání laserového stroje maximálně do 4 měsíců od objednání

Následně od nás dostáváte v rámci ceny:

 • Dopravu laserové řezačky na místo určení
 • Instalaci CNC laseru včetně příslušenství u Vás ve výrobě
 • Prohlídku laserového řezacího stroje a jeho součástí včetně potřebné dokumentace
 • Školení obsluhy laserového pálicího stroje v dostatečném rozsahu včetně školení o údržbě řezacího laseru
 • Telefonickou a online podporu 7 dní v týdnu
 • Záruku 2 roky na celou dodávku CNC laserového řezacího stroje a příslušenství

K pozáručnímu servisu vláknových laserů přistupujeme stejně jako k záručnímu. O námi dodané laserové stroje se staráme po celou dobu, kdy pro Vás pracují. Můžeme Vám dodávat spotřební díly, provádět servisní údržbu laserových řezacích strojů v domluvených intervalech nebo aktualizovat software. Naši proškolení pracovníci na servis CNC laserů GWEIKE servisují výhradně námi dodané řezací lasery a mají tak dostatek času se Vám věnovat v potřebném rozsahu. V případě nutnosti jsme schopni zajistit servisního technika přímo z centrály výrobce CNC laserových řezacích strojů.

Agent Certificate

V neposlední řadě jsme Vám schopni nabídnout pomocí třetích stran výhodné financování laserových strojů. Obraťte se na nás, pokud se chcete dozvědět více. Reagujeme bez zbytečných průtahů a máme telefonickou podporu k řezacím laserům každý den. Servisujeme laserové řezačky GWEIKE v České republice a na Slovensku. Většinu náhradních a spotřebních dílů k CNC laserům máme skladem.

Objednejte servis řezacího laseru 

Servis CNC laserů - ozubený hřeben Detail boxu CNC laseru Motor Yasakawa CNC laser

Prodej laserů

Pořizovací ceny laserů v naší nabídce začínají již od 120 000,- bez DPH a zahrnují vždy dopravu na místo určení, vyložení a usazení stroje včetně instalace. Po dokončení instalace přicházíme ke školení operátora řezacího laseru. Součástí prodeje je také zákaznický servis, který reaguje na...

Více informací