CNC laserový řezací stroj

Na základě vývoje vláknového laseru a zdokonalování celé technologie přichází jeho uplatnění i na tváření plechů a 3D materiálů v oblasti strojírenství. Laserový řezací stroj slouží na precizní dělení kovových materiálů především karbonové oceli, nerezové oceli a hliníku. Pokud potřebujete efektivně a velmi kvalitně dělit a tvarovat kovové materiály, máme pro Vás nabídku profesionálních CNC laserových řezacích strojů. Dodáváme řezací lasery v různých výkonových variantách a s různými velikostmi pracovní plochy CNC laseru.

Mám zájem o laserový řezací stroj

CNC laserové řezací stroje dosahují skvělých řezacích rychlostí především na tenkém plechu. Rychlosti v takových případech mohou dosahovat i 40 m/min. Jelikož je laserový řezací stroj velmi přesný a je schopen do plechů vytvářet malé otvory, je kladen i vysoký důraz na přesnost polohování laserové procesní hlavy právě pomocí CNC řešení. Standardem našeho laseru je polohování s přesností +- 0,02 mm. Takové přesnosti je dosahováno obrobením celého svařence a použitím nejkvalitnějších komponentů, jako je lineární vedení. Níže je seznam nejvyšších verzí CNC laserových řezacích strojů:

Profesionální CNC laserový řezací stroj GA

Nejprodávanějším laserovým strojem je verze GA s dvěma výměnnými stoly a plně zakrytovanou pracovní plochou. Tento laser má nejlepší bezpečnost a efektivitu práce. Navíc nabízí širokou paletu volitelného příslušenství jako 4. osu pro řezání trubek a jeků, automatickou výměnu trysek, automatický podavač materiálu a spoustu dalšího. Jedná se o profesionální CNC laser, který je schopen zvládnout i vícesměnný provoz. Pro více informací o tomto laserovém řezacím stroji klikněte zde.

CNC laserový řezací stroj GALaserový
       řezací stroj GA2Laserový řezací stroj GA3

Kompaktní laserový stroj CN

Ze stejného základu a technického provedení jako vrcholná verze CNC laserového řezací stroje verze GA vychází i kompaktnější sourozenec s otevřenou pracovní plochou. Verze CN může být také vybavena volitelně dvěma výměnnými stoly, ale není krytovaná a bezpečnost se tak řeší na úrovni pracoviště - prostory. Dosahuje stejných parametrů rychlosti a přesnosti jako krytovaná verze laserového stroje. Pro případné rozdíly řezacích laserů a řešení bezpečnosti či prostorových požadavků nás neváhejte kontaktovat na čísle +420 777 210 149 nebo prostřednictvím e-mailu info@cnc-laser.cz

CNC Laserový řezací strojLaserový
       řezací stroj CN2Laserový řezací stroj CN3

Trubkový laser MS

Verze CNC laserů GA a CN jsou především plechotvářecí laserové stroje, které mohou být volitelně doplněny o čtvrtou rotační osu, do které je možné upnout jekl nebo trubku. V případě potřeby dělit a vyřezávat efektivně 3D kovové tvary na CNC laserovém řezacím stroji, je nejlepší volbou laser na to zaměřený. Verze LF60MS CNC vláknového laseru je určen právě na 3D řezání. Může být volitelně dodán s automatický podavačem materiálu nebo procesní hlavou, která je schopna řezat pod různými úhly. Tento stroj je nejvhodnějším řešením pro zákazníky, kteří mají potřebu často řezat především 3D materiály. Plechy s tímto laserovým řezacím strojem není možné řezat, ale na trubky a jekly neznáme lepší variantu. Rádi Vám doporučíme vhodný CNC laser přesně podle Vaší aplikace.

CNC laserový řezací stroj MSLaserový
       řezací stroj MS2Laserový řezací stroj MS3

Výše jste nalezli výčet zajímavých modelů CNC laserových řezacích strojů. V naší nabídce je toho mnohem více. Navštivte stránky jednotlivých verzí CNC laserů a zjistěte o nich víc. Případně se na nás neváhejte kdykoli obrátit pro další informace. Jsme Vám k dispozici. Všem našim laserovým řezačkám poskytujeme řádný servis a veškeré služby s tím spojené. Navštivte nás a přesvědčte se i Vy o kvalitách laserových řezacích strojů GWEIKE.

Standardní výbava řezacích strojů

Každý CNC laserový řezací stroj GWEIKE má již v základní výbavě ovládací panel s počítačem a Windows 10. Standardní výbavou je software Cypcut se spoustou zajímavých funkcí. Ty jsou zobrazovány na HD monitoru a laserový řezací stroj ovládáte klávesnicí a myší. S dodávkou řezacího laseru GWEIKE dostanete také kvalitní filtrační jednotku včetně výkonného ventilátoru. Dále je již v základní výbavě účinné chlazení celého systému pálicího stroje a stabilizátor napětí, který chrání vláknový laser před výkyvy v síti. Samozřejmostí jsou také všechny služby spojené s dopravou a instalací laserového stroje včetně nastavení parametrů podle materiálů zákazníka. Neváhejte se na nás obrátit a zjistěte více.

S nákupem CNC laserového řezacího stroje dostáváte:

 • Profesionální laserový stroj s moderní technologií
 • Kvalitní odsávací systém včetně filtrace a potrubí
 • Chlazení, které je také schopno topit a držet tak laserovou řezačku v ideální teplotě
 • Stabilizátor napětí pro optimální napájení CNC laseru
 • Box s elektronikou, který je klimatizovaný
 • Záruku 24 měsíců na všechny typy CNC laserových řezacích strojů

Volitelné příslušenství řezacích laserů

Již už tak bohatou základní výbavu řezacích laserů můžete rozšířit nebo vylepšit o různé prvky. Každý CNC laser má určité možnosti volitelné výbavy. Můžete například volit z bezpečnostních prvků jako jsou optické závory nebo kamerový systém. Dále můžete vylepšit standardní procesní hlavu o špičkovou německou PRECITEC ProCutter. Můžeme Vám společně s laserovým řezacím strojem GWEIKE dodat i kompresor nebo u strojů na řezání plechů můžete přidat vedle stolu také čtvrtou rotační osu vhodnou na řezání trubek a jeklů. V rámci 3D CNC laserů můžete mít 3 sklíčidla a budete moci řezat trubky téměř beze zbytku. Vylepšete si CNC laserový řezací stroj podle Vašich požadavků. Rádi Vám se vším pomůžeme a doporučíme vhodné příslušenství řezacího laseru i Vám.