CNC laserové řezací stroje

Nabízíme velmi kvalitní CNC laserové řezací stroje GWEIKE s moderní technologií vláknového laseru a bohatou základní výbavou. Řezací laser je určen na precizní dělení kovových materiálů jakými jsou karbonová ocel, nerezová ocel, hliník nebo měď. Předností fiber laseru je bezpochyby kvalita a čistota řezu s možností řezání opravdu jemných detailů. Dodáváme lasery různých výkonů s různou velikostí pracovní plochy. Cena našich laserových řezacích strojů začíná již na 1 000 000,- Kč bez DPH ve kvalitním provedení a ke každé variantě nabízíme široké možnosti z volitelné výbavy. Můžete vybírat ze širokého portfolia laserových řezaček na kov.

Mám zájem o CNC laserový řezací stroj

Profesionální laserový řezací stroj GA

Nejprodávanějším laserovým řezacím strojem je verze GA s dvěma výměnnými stoly a plně zakrytovanou pracovní plochou. Tento laser má nejvyšší bezpečnost a efektivitu práce. Navíc nabízí širokou paletu volitelného příslušenství jako 4. osu pro řezání trubek a jeků, automatickou výměnu trysek, automatický podavač materiálu a spoustu dalšího. Jedná se o profesionální CNC laser, který je schopen zvládnout i vícesměnný provoz. Objevte špičkový laserový řezací stroj GA.

Vrcholná verze řezacího laseruKvalitní
       laserový řezací strojLaserový řezací stroj s výměnnými stoly

Kompaktní laserový stroj CN

Ze stejného základu a technického provedení jako vrcholná verze CNC laserového řezací stroje verze GA vychází i kompaktnější sourozenec s otevřenou pracovní plochou. Verze CN může být také vybavena volitelně dvěma výměnnými stoly, ale není krytovaná a bezpečnost se tak řeší na úrovni pracoviště - prostory. Dosahuje stejných parametrů rychlosti a přesnosti jako krytovaná verze laserového stroje. Pro případné rozdíly řezacích laserů a řešení bezpečnosti či prostorových požadavků nás neváhejte kontaktovat na čísle +420 777 210 149 nebo prostřednictvím e-mailu info@cnc-laser.cz

Kompaktní laserový strojLaserový
       řezací stroj vysoké kvalityVláknový laserový řezací stroj

Trubkový laser MS

Verze CNC laserů GA a CN jsou především plechotvářecí stroje, které mohou být volitelně doplněny o čtvrtou rotační osu, do které je možné upnout jekl nebo trubku. V případě potřeby dělit a vyřezávat efektivně 3D kovové tvary na CNC laserovém řezacím stroji, je nejlepší volbou laser na to zaměřený. Trubkový laser je určen právě na 3D řezání. Může být volitelně dodán s automatický podavačem materiálu nebo procesní hlavou, která je schopna řezat pod různými úhly. Tento stroj je nejvhodnějším řešením pro zákazníky, kteří mají potřebu často řezat především 3D materiály.

Trubkový CNC laserLaserový řezací stroj na
       3D materiálCNC laserový stroj na profily a trubky

Standardní výbava vláknových řezacích strojů

Každý CNC laserový řezací stroj GWEIKE má již v základní výbavě ovládací panel s počítačem a Windows 10. Standardní výbavou je software Cypcut se spoustou zajímavých funkcí. Ty jsou zobrazovány na HD monitoru a celé zařízení ovládáte klávesnicí a myší. S dodávkou řezacího laseru GWEIKE dostanete také kvalitní filtrační jednotku včetně výkonného ventilátoru. Dále je již v základní výbavě účinné chlazení celého systému pálicího stroje a stabilizátor napětí, který chrání vláknový laser před výkyvy v síti. Již základní cena laserového řezacího stroje obsahuje téměř vše potřebné k jeho provozování. Samozřejmostí jsou také všechny služby spojené s dopravou a instalací CNC stroje včetně nastavení parametrů podle materiálů zákazníka. Neváhejte se na nás obrátit a zjistěte více.

S nákupem CNC laserového řezacího stroje dostáváte:

 • Profesionální laserový stroj s moderní technologií a zajímavou cenou
 • Kvalitní odsávací systém včetně filtrace a potrubí
 • Chlazení, které je také schopno topit a držet tak laserovou řezačku v ideální teplotě
 • Stabilizátor napětí pro optimální napájení CNC laseru
 • Box s elektronikou, který je klimatizovaný
 • Záruku 24 měsíců na všechny typy CNC laserových řezacích strojů

Volitelné příslušenství řezacích laserů

Již už tak bohatou základní výbavu řezacích laserů můžete rozšířit nebo vylepšit o různé prvky. Každý CNC laser má určité možnosti volitelné výbavy. Můžete například volit z bezpečnostních prvků jako jsou optické závory nebo kamerový systém. Dále můžete vylepšit standardní procesní hlavu o špičkovou německou PRECITEC ProCutter. Můžeme Vám společně s laserovým pálícím strojem GWEIKE dodat i kompresor nebo u strojů na řezání plechů můžete přidat vedle stolu také čtvrtou rotační osu vhodnou na řezání trubek a jeklů. V rámci 3D CNC laserů můžete mít 3 sklíčidla a budete moci řezat trubky téměř beze zbytku. Vylepšete si CNC laserový řezací stroj podle Vašich požadavků a za přijatelnou cenu. Rádi Vám se vším pomůžeme a doporučíme vhodné příslušenství řezacího laseru i Vám.