Laserová řezačka GWEIKE

U laserové řezačky jde především o produktivitu a přesnost. Nabízíme laserové stroje, které jsou často ve výrobách nasezeny i na vícesměnné provozy. Zákazníci chtějí od laserových řezaček co nejkratší návratnost investiceCNC laser musí být tedy i spolehlivý a jeho cena musí odpovídat hodnotě. V naší nabídce CNC laserových řezaček se nacházejí pouze profesionální řezací lasery od známého výrobce GWEIKE. Náklady na jejich pořízení jsou čím dál tím menší. Každá řezačka je vybavena moderní technologií vláknového laseru a její účinnost je o dost větší než u CO2 provedení. Níže naleznete pouze základní výběr našich CNC laserů GWEIKE.

Mám zájem o laserovou řezačku

Jaké laserové řezačky nabízíme?

Na samém vrcholu naší nabídky je verze GA řezacího laseru. Tato laserová řezačka je již v základním provedení vybavena výměnnými stoly, což umožňuje nakládání a vykládání materiálu zatímco na druhém stole laserový stroj řeže materiál. Čas, který potřebuje laserový stroj k vyměnění pozic stolů, se pohybuje kolem 15 sekund. K dosažení ještě větší produktivity s CNC laserovými řezačkami lze dovybavit laserový stroj automatickým zakládáním a vykládáním materiálu. Doba se stále více posouvá k automatizaci a svět laserových řezacích strojů není výjimkou. Proto laser může mít i automatickou výměnu trysek, která opět šetří čas a práci obsluze CNC laseru.

Produktivní laserová řezačka GWEIKECNC
       laserová řezačka GWEIKEKombinovaný řezací laser GWEIKE

Výše popsaný řezací laser slouží na řezaní plechů. Pokud potřebujete pálit do trubek a jeklů, nabízíme velmi chytrý řezací laser verze MS. Tento laserový stroj je vybaven až třemi sklíčidly pro minimum materiálového zbytku. Tato verze CNC laserové řezačky může mít také 3D pracovní hlavu, která ještě více rozšiřuje možnosti aplikací a použití. Podobně jako u řezacího laseru na plechy i 3D fiber můžete dovybavit automatickým podavačem materiálu a posunout výrobní procesy blíže automatizované výrobě.

Profesionální laserový strojVýpalek z
       laserové řezačkyKombinovaná řezačka se 4. osou

Pokud pro Vás produktivita laserové řezačky není tak důležitá a nechcete, aby Vám zabírala zbytečně mnoho místa, máme pro Vás řezací laser verze CN. Tato kompaktní laserová řezačka je vhodná do výrob, kde je požadavek na precizní řez a není potřeba řezat velké série. V tomto kompaktním provedení ale určitě nepřicházíte o kvalitu. Laser CN sdílí základ s vrcholnou krytovanou verzí a všechny komponenty a ústrojí stroje jsou identické. Zachována je tedy především přesnost a rychlost řezu. Je třeba ale počítat s výkonovým omezením tohoto laserového stroje a to do 4 kW.

Přednosti našich řezacích laserů:

 • Široké portfolio nabízených typů vláknových laserů
 • Laserové zdroje IPG (světová jednička na trhu)
 • Procesní laserové hlavy PRECITEC
 • Intuitivní ovládací systém včetně možnosti českého jazyka
 • Vysoká kvalita zpracování všech nabízených laserových řezaček
 • Možnost klientských změn a to včetně na již nainstalovaném laseru

Ovládání CNC laserové řezačky

K moderním laserovým řezacím strojům již neodmyslitelně patří počítač. Pod zkratkou CNC se skrývá právě řízení počítačem. Počítač se zde stará téměř o všechny úkony. Laserová řezačka GWEIKE má chytrý software s mnoha a mnoha chytrými funkcemi. Základem systému je Windows 10 a díky tomu není problém laser přidat do firemní sítě a usnadnit tak sdílení dat. Samotné rozhraní ovládacího systému je v anglickém jazyce a je velmi intuitivní. Nabízí širokou míru flexibility a je v něm možné nastavovat různé parametry procesu pálení. Určitě Vám doporučujeme osobní prezentaci laserové řezačky, kde Vám budeme schopni vše důkladně vysvětlit a ukázat v reálném provozu.

Chytré funkce

 • Hledání pozice plechu a pootočení programu podle ní
 • Automatické ostření ohniskové vzdálenosti
 • Ukládání dat z procesu pálení
 • Laserová řezačka může být vybavena kamerovým systémem

Možnosti přizpůsobení laserových pálicích strojů

Po výběru té správné laserové řezačky si můžete zvolit optimální výkon laserového zdroje. S tímto výběrem Vám rádi poradíme a doporučíme Vám ideální zdroj. Následně přichází na řadu volitelná výbava. Ta se u každé laserové řezačky může lišit a je pouze na Vás, čím si svůj stroj vybavíte. Pokud není něco součástí standardní nabídky, není problém komunikovat s výrobcem CNC laserových řezaček GWEIKE a domluvit individuální změnu. Je pro nás velmi důležité dodávat kvalitní laserové stroje přizpůsobené zcela Vašim přáním. Přesvědčte se sami o kvalitách našich strojů a poskytovaných služeb. Kontaktujte nás! Jsme tu pro Vás.