Široké portfólio CNC laserů

Dodáváme na český a slovenský trh vysoce kvalitní CNC lasery GWEIKE. Nabídka laserových řezacích strojů je opravdu široká a vybírat můžete rovněž i z různých aplikací. Pokud plánujete řezat na vláknovém laseru pouze plechy, můžete vybírat mezi otevřenou verzí a plně krytovaným laserem. V případě 3D řezání materiálů můžeme nabídnout například trubkový vláknový řezací stroj, který je vhodný na trubky, potrubí nebo jekly. V případě řezání složitějších tvarů Vám můžeme doporučit laserového řezacího robota. Pokud potřebujete na CNC laseru pouze značit, dodáme Vám laser značící. Jsme tu pro Vás s komplexní nabídkou z oblasti laserového řezání

Mám zájem o CNC laser

Profesionální laserové řezačky GWEIKE vycházejí z mnohaletých zkušeností tohoto čínského výrobce, který do svých řezacích laserů používá komponenty výrobců z celého světa. Nejdůležitějším komponentem vláknového laserového řezacího stroje je jeho zdroj. Světová jednička na trhu IPG má technologický vývoj v oblasti fiber laserů. Nejčastěji používaná procesní hlava PRECITEC ProCutter je také to nejkvalitnější, čím může být laserový stroj vybaven. Výkonné motory a přesné lineární vedení jsou v moderních CNC laserových řezacích strojích již samozřejmostí. V případě objednání GWEIKE laseru dostanete opravdu vysokou kvalitu s velkou přidanou hodnotou za přijatelnou cenu.

Vláknový laserový řezací stroj GWEIKECNC
       laser na profilyKombinovaný laser na trubky a plechy

Součástí dodávky CNC laseru jsou:

 • Vybraný řezací laser přizpůsobený Vaší aplikaci
 • Ovládací panel včetně intuitivního softwaru s možností připojení do firemní sítě
 • Stabilizátor napětí pro ochranu elektroniky CNC laserů
 • Samostatně stojící klimatizovaný box s elektronikou a laserovým zdrojem
 • Výkonný odsávací systém laserové řezačky včetně kvalitní filtrace

V rámci našeho širokého portfolia CNC laserů Vám jsme schopni nabídnout například kompaktní pálicí stroj s velikostí pracovní plochy maximálně 1300x1300 mm a s plným krytování. Na standardní formáty plechů o rozměrech 3000x1500 nebo 6000x2000 mm můžete zvolit kompaktní provedení portálového laseru nebo nejvyšší řadu s výměnnými stoly a krytem pracovní plochy. Tato verze fiber laseru má kamerový systém monitorující okolí stroje a proces pálení. Pokud máte v plánu opracovávat kovové trubky nebo jekly, tak právě pro Vás je tu CNC laser na profily. Rotační osa je schopna ve sklíčidle otáčet s materiálem a posouvat ho tak, aby jste byli schopni využít materiál s minimálním zbytkem. Případně můžete mít trubkový CNC laser vybavený automatickým podavačem materiálu pro maximální produktivitu. Řezací laser na profily může být i v rámci kombinovaného stroje včetně pracovní plochy na plechové tváření.

V ceně každého laserového řezací stroje dostanete:

 1. Dopravu na místo určení včetně vyložení a složení stroje do Vaší prostory
 2. Instalaci celého laserového stroje a jeho součástí
 3. Školení obsluhy vláknového laserového řezacího stroje a jeho údržby
 4. Telefonickou a online podporu včetně vzdáleného přístupu
 5. Záruční lhůtu v trvání minimálně 24 měsíců od předání CNC laseru
 6. Základní sadu spotřebního materiálu

V případě zájmu Vám rádi předvedeme vybranou variantu laseru-fiber. Máme několik instalací a mnoho spokojených zákazníků, kteří s Vám budou rádi sdílet poznatky s používáním našich řezacích strojů. Na osobní prezentaci jsme schopni Vám zajistit výpalky přímo podle Vašich podkladů a na Vašem materiálu. Je nám jasné, že se jedná o zásadní investici, kde potřebujete mít tento CNC stroj před nákupem odzkoušen. Obraťte se na nás a přesvědčte se i Vy o kvalitách laserů GWEIKE sami.

Jsme tu pro Vás.