Široký výběr řezacích laserů GWEIKE

Objevte kvalitní řezací lasery pro nejrůznější aplikace. Nabízíme profesionální CNC lasery značky GWEIKE, která svou kvalitou postupně dobývá svět. Laser může být použit na různé kovové materiály jako je uhlíkatá ocel, nerezová ocel, hliník, měď a další. Budete dosahovat daleko lepších výsledků řezu než v případě plazmového pálicího stroje. Fiber laser je nejmodernější technologií pálicích strojů a přináší s sebou spousty výhod včetně větší účinnosti a tím pádem také menší provozní náklady.

Poptávám řezací laser

Jaké řezací lasery máme v nabídce?

Oficiální zastoupení výrobce strojů GWEIKE pro Českou republiku a Slovensko a v naší nabídce laserových strojů naleznete pouze ty nejkvalitnější z nich. CNC lasery jsou vybaveny špičkovou technikou s velkých důrazem na kvalitu komponentů. Vrcholem nabídky řezacích laserů je verze GA, která má plně krytovanou pracovní plochu a disponuje dvěma výměnnými stoly pro minimální prostoje procesu. Navíc může být vybavena rotační osou vhodnou na řezání trubek nebo profilů.

Řezací laser profesionální verze GAMotor
       laserových strojůKvalitní řezací laser GWEIKE

Pro zákazníky s menším nárokem na produktivitu nebo pro ty, kteří disponují menším výrobním prostorem, je tu určitě vhodný kompaktní laserový stroj ve verzi CN. Technologicky vychází z většího laserového stroje GA, ale nemá krytování pracovního prostoru a také nemá výměnné stoly. Všechny ostatní parametry tohoto fiber laseru jsou shodné s větším modelovým příbuzným. Výkonové rozpětí řezacího laseru je v tomto případě od 1 kW do 4 kW a pokryje rádius tloušťky karbonové oceli od 1 do 20 mm.

Kompaktní CNC řezací laserPrecizní
       provedení laseruProfesionální otevřený řezací laser

Pokud hledáte efektivní řezací laser na pálení pouze do trubek a jeklů, určitě se zajímejte o verzi LF60MS. CNC laser určený pouze na 3D materiál může být vybaven až třemi pohybujícími se sklíčidly, které si sami podávají materiál mezi sebou a pracovní plocha může mít délku až na 9 m dlouhou trubku. Do sklíčidla je možné upnout trubku o maximálním průměru 350 mm.

Rotační osa na řezání trubek a profilůZdvojené lineární vedeníSklíčidlo 3D trubkového řezacího laseru

Na opravdu precizní dělení kovových materiálů je vhodný robustní řezací laser LF1390, který má obrovskou tuhost celé konstrukce a zdvojené lineární vedení pro zachování přesnosti polohování +- 0,008 mm. S tímto CNC laserem můžete řezat jemné kontury nebo gravírovat drobné nápisy. Rádi Vám popíšeme rozdíly mezi všemi verzemi laserů a poradíme Vám vhodný stroj pro Vaší výrobu. Napište nám o individuální nabídku nebo rovnou nový laser objednejte.

Řezací lasery za opravdu přijatelnou cenu!

Vysoká kvalita a opravdu přijatelná pořizovací cena včetně kvalifikovaného servisu a poskytovaných služeb je naším mottem a zároveň motivem k dalšímu vývoji. V rámci opravdu skvělého poměru mezi cenou a kvalitou přinášíme každému našemu zákazníkovi tu pravou přidanou hodnotu. S objednáním řezacího laseru GWEIKE začíná sled poskytovaných služeb, který vede k pokrytí všech možných činností spojených s nákupem CNC laseru. Cena uvedená v nabídce obsahuje vše potřebné ke startu provozování řezacích laserů a v každém případě odpovídá jak kvalitě laserového stroje, tak profesionalitě poskytovaných služeb s tím spojených.

Součástí ceny je mimo jiné:

 • Doprava na místo určení
 • Složení celého zařízení do Vaší prostory
 • Instalace řezacího laseru a jeho součástí
 • Odzkoušení provozu včetně nastavení parametrů pro Vaší produkci
 • Zaškolení obsluhy a údržby vláknového laseru
 • Telefonickou a online podporu včetně možnosti vzdáleného přístupu
 • Záruční lhůtu 24 měsíců včetně rychlého záručního servisu

Servis, který dostanete s nákupem laseru

Vše začíná ještě před podepsáním kupní smlouvy, kdy při prvním kontaktu řešíme potřeby zákazníka a jeho představu. Následně po vybrání vhodné verze CNC laseru přecházíme k možnostem umístění celého stroje a zařízení do daného prostoru. Zajistíme technický výkres umístění přímo do Vaší prostory. Po odsouhlasení ceny a nabídky následně můžeme přistoupit k podpisu smlouvy a k samotné realizaci. V rámci našeho servisu a základní ceny zajistíme dopravu, vyložení a montáž řezacího laseru na místě určení a přecházíme ke zprovoznění a nastavení parametrů na požadované materiály.

Vždy držíme standardní záruku na CNC laserový řezací stroj v délce minimálně dvou let a nejen po tuto dobu zajišťujeme řádný servis fiber laseru. Většinu náhradních dílů máme stále skladem a to platí i o spotřebním materiálu. Pokud Vás naše řezací lasery zaujali, napište nám a rádi Vám osobně předvedeme kvality CNC laserů GWEIKE a poskytovaného servisu.