Kvalitní řezací lasery

Naše nabídka se skládá pouze z kvalitních řezacích laserů pro nejrůznější aplikace. Jedná se o profesionální CNC lasery značky GWEIKE, která svou kvalitou postupně dobývá svět vláknových laserů. Laser může být použit na různé kovové materiály jako je uhlíkatá ocel, nerezová ocel, hliník, měď a další. S CNC laserovým řezacím strojem budete dosahovat daleko lepších výsledků řezu než v případě plazmového pálicího stroje. Fiber laser je nejmodernější technologií pálicích strojů a přináší s sebou spousty výhod včetně větší účinnosti a tím pádem také menší provozní náklady řezacího laseru. Vybírat můžete z celé řady provedení a různých výkonových variant a je možné s nimi i gravírovat.

Poptávám řezací laser

Jaké řezací lasery máme v nabídce?

Jsme oficiální zastoupení výrobce řezacích strojů GWEIKE pro Českou republiku a Slovensko a v naší nabídce laserových strojů naleznete pouze ty nejkvalitnější z nich. CNC lasery jsou vybaveny špičkovou technikou s velkých důrazem na kvalitu komponentů. Vrcholem nabídky řezacích laserů je verze GA, která má plně krytovanou pracovní plochu a disponuje dvěma výměnnými stoly pro minimální prostoje procesu. Ve standardní výbavě této laserové řezačky je zdroj od světové jedničky na trhu IPG a procesní hlava známé německé firmy PRECITEC. Tato sestava vláknového laseru pokryje potřeby většiny zákazníků. Navíc může být obohacena o rotační osu vhodnou na řezání trubek a jeklů.

Řezací laser profesionální verze GAMotor
       laserových strojůKvalitní řezací laser GWEIKE

Pro zákazníky s menším nárokem na produktivitu nebo pro ty, kteří disponují menším výrobním prostorem, je tu určitě vhodný kompaktní laserový stroj ve verzi CN. Technologicky vychází z většího laserového stroje GA, ale nemá krytování pracovního prostoru a také nemá výměnné stoly. Všechny ostatní parametry tohoto fiber laseru jsou shodné s větším modelovým příbuzným. Výkonové rozpětí řezacího laseru je v tomto případě od 1 kW do 4 kW a pokryje rádius tloušťky karbonové oceli od 1 do 20 mm.

Kompaktní CNC řezací laserPrecizní
       provedení laseruProfesionální otevřený řezací laser

Pokud hledáte efektivní řezací laser na pálení pouze do trubek a jeklů, určitě se zajímejte o verzi LF60MS. CNC laser určený pouze na řezání 3D materiálu může být vybaven až třemi pohybujícími se sklíčidly, které si sami podávají materiál mezi sebou a pracovní plocha může mít délku až na 9 m dlouhou trubku. Do sklíčidla je možné upnout trubku o maximálním průměru 350 mm. Třešničkou v oblasti automatizace je možnost vybavit tento vláknový laser automatickým podavačem materiálu nebo 3D procesní hlavou.

Rotační osa na řezání trubek a profilůZdvojené lineární vedeníSklíčidlo 3D trubkového řezacího laseru

Na opravdu precizní dělení kovových materiálů je vhodný robustní řezací laser LF1390, který má obrovskou tuhost celé konstrukce a zdvojené lineární vedení pro zachování přesnosti polohování +- 0,008 mm. S tímto CNC laserem můžete řezat jemné kontury nebo gravírovat drobné nápisy. Rádi Vám popíšeme rozdíly mezi všemi verzemi laserů a poradíme Vám vhodný stroj pro Vaší výrobu. Napište nám o individuální nabídku nebo rovnou nový laser objednejte.

Řezací lasery za opravdu přijatelnou cenu!

Vysoká kvalita a opravdu přijatelná pořizovací cena včetně kvalifikovaného servisu a poskytovaných služeb je naším mottem a zároveň motivem k dalšímu vývoji. V rámci opravdu skvělého poměru mezi cenou a kvalitou přinášíme každému našemu zákazníkovi tu pravou přidanou hodnotu. S objednáním řezacího laseru GWEIKE začíná sled poskytovaných služeb, který vede k pokrytí všech možných činností spojených s nákupem CNC laseru. Cena uvedená v nabídce obsahuje vše potřebné ke startu provozování řezacích laserů a v každém případě odpovídá jak kvalitě laserového stroje, tak profesionalitě poskytovaných služeb s tím spojených.

Součástí ceny objednaného laserového stroje je také:

 • Doprava laserové řezačky na místo určení
 • Složení celého zařízení do Vaší prostory
 • Instalace řezacího laseru a jeho součástí
 • Odzkoušení provozu včetně nastavení parametrů pro Vaší produkci
 • Zaškolení obsluhy a údržby vláknového laseru
 • Telefonickou a online podporu včetně možnosti vzdáleného přístupu
 • Záruční lhůtu 24 měsíců včetně rychlého záručního servisu

Servis, který dostanete s nákupem laseru

Vše začíná ještě před podepsáním kupní smlouvy, kdy při prvním kontaktu řešíme potřeby zákazníka a jeho představu o řezacím laseru. Následně po vybrání vhodné verze CNC laseru přecházíme k možnostem umístění celého stroje a zařízení do daného prostoru. Zajistíme technický výkres umístění přímo do Vaší prostory. Po odsouhlasení ceny a nabídky následně můžeme přistoupit k podpisu smlouvy a k samotné realizaci. V rámci našeho servisu a základní ceny zajistíme dopravu, vyložení a montáž řezacího laseru na místě určení a přecházíme ke zprovoznění a nastavení parametrů na požadované materiály. Vždy držíme standardní záruku na CNC laserový řezací stroj v délce minimálně dvou let a nejen po tuto dobu zajišťujeme řádný servis fiber laseru. Většinu náhradních dílů máme stále skladem a to platí i o spotřebním materiálu. Pokud Vás naše řezací lasery zaujali, napište nám a rádi Vám osobně předvedeme kvality CNC laserů GWEIKE a poskytovaného servisu.