Procesní laserová hlava PROCUTTER

Procesní laserová hlava ProCutter od německé společnosti Precitec je rozhodně jedna z nejlepších řezacích hlav, jaké můžete mít v laserovém řezacím stroji. ProCutter je špičková, plně vybavená procesní hlava plná senzorů, které neustále monitorují pálicí proces. Na přední straně naleznete čtyři světelné diody, které signalizují optimální kvalitu, tlak, pohon nebo kvalitu ochranného sklíčka. Precitec ProCutter je unikátní svým technologickým uspořádáním a vedením technických plynů. Vše se následně projevuje do kvality řezu. Neměcká společnost Precitec je technologickou a světoznámou špičkou právě v oblasti laserových hlav. V současné době nabízejí tří výkonové provedení a to konkrétně LightCutter, ProCutter a Zoom. Nejvyšší verze Zoom je doporučována až od vyšších výkonů cca 6 kW. Do těchto výkonů bohatě stačí skvělá zmiňovaná hlava, která se proti LightCutteru liší v množství čidel a měření laserového výkonu v reálném čase. Automatická funkce ostření ohniska je samozřejmostí.

Mám zájem o CNC laser s ProCutterem

Procesní laserová hlava Precitec ProCutterŠpičková laserová hlava ProCutterCNC laser GWEIKE s ProCutterem

Technologický pokrok ve formě aplikací se dostal i do jednotlivých komponentů řezacích laserů. Nyní můžete mít aplikaci na sledování výkonu Vaší procesní hlavy Precitec. V této aplikaci můžete sledovat chování hlavy v rámci procesu pálení. ProCutter může mít i hlídání propalů pro snadnější nastavování CNC laseru obsluhou. V takovém případě Vám umožňuje šetřit čas a zvýšit produktivitu fiber laseru. Důležitou funkcí je také spolehlivá detekce přerušeného řezu. Tento výběr procesní hlavy bude následně šetřit Vaše provozní náklady, jelikož díky své unikátní koncepci má delší životnost spotřebních dílů. Celá procesní hlava ProCutter je vyráběna výhradně v Německu a jedná se opravdu o důležitou komponentu vláknových laserů. Od výkonu 4kW dodáváme CNC lasery standardně s touto laserovou hlavou. CNC laserové řezačky GWEIKE si totiž zakládají na kvalitě provedení a použití špičkových komponentů.

Výhody ProCutteru:

  • Vysoce kvalitní provedení s dlouhou životností
  • Delší životnost spotřebních dílů
  • Ideální proudění technických plynů
  • Diody signalizující různé parametry pro správné fungování
  • Konektivita včetně mobilní aplikace
  • Automatický focus

Tuto špičkovou procesní hlavu doporučuje kombinovat s laserovým zdrojem IPG, který je rovněž technologickým lídrem. S takovou kombinací získáváte opravdu profesionální CNC laser. Pro více informací nejen o ProCutteru nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vysvětlíme rozdíly mezi laserovými hlavami podrobně nebo předvedeme na řezacím laseru přímo v provozu. Jsme GWEIKE a v České republice a na Slovensku zajišťujeme prodej, záruční i pozáruční servis CNC laserových řezaček včetně náhradních a spotřebních dílů skladem. V případě zájmu jsme tu pro Vás.