Výrobce CNC laserů GWEIKE

Společnost GWEIKE patří mezi významné výrobce CNC laserů v Číně a dosah má po celém světě. V rámci oficiálního zastoupení přinášíme na trh tyto profesionální laserové stroje s technologií fiber laser. Portfolio GWEIKE laserů činí různé varianty laserových řezacích strojů jak na 2D řezání (plechy), tak na 3D pálení kovů (trubky a jekly). Široká možnost přizpůsobení CNC laseru a bohatá základní výbava z GWEIKE dělá velmi oblíbenou volbu i u Evropských zákazníků. Nabízíme vláknové lasery vysoké kvality s odborným servisem.

Chci poptat CNC laser

Hlavní předností a také konkurenční výhoda je použití kvalitních komponentů z celého světa a převážně od evropských a asijských technologických firem. GWEIKE spolupracuje se světovou jedničkou laserových zdrojů IPG, ale máte na výběr také ze zdrojů PRECITEC nebo RAYCUS. Co se týká pohonů laserové řezačky, tak zde naleznete kombinaci Panasonic a Yaskawa servomotory. Přesné lineární vedení a robustní obrobená konstrukce zajišťují CNC laserům GWEIKE nejvyšší dostupné přesnosti polohování. Procesní hlavy od Švýcarského výrobce nebo od leadra na trhu PRECITEC (LightCutter a ProCutter) jsou nedílnou součástí vysokého standardu provedení řezacího laseru. Soustředění na vysokou kvalitu provedení se odráží následně na dlouhé životnosti laserové řezačky na kov.

GWEIKE laserový řezací strojCNC laser
              GWEIKEHlava laserové řezačky GWEIKE

GWEIKE Česká republika a Slovensko

Rozdíly v provedení s Evropskými výrobci jsou minimální a kvalita je hodně vysoko. Ovšem výrobce CNC laserů GWEIKE dokáže nabídnout lepší cenu se stejným servisem díky oficiálním zastoupením v téměř každé zemi. Jedná se o celosvětového hráče na poli CNC laserových řezacích strojů s čím dál větším podílem na trhu. Přijďte se tedy i Vy přesvědčit o kvalitách těchto CNC fiber laserů a vyzkoušejte si přesně Váš výrobek přímo na Vašem materiálu. Výsledky našich pálicích strojů jsou velmi dobré. Obrovskou výhodou a přidanou hodnotou pro zákazníka hledající laserový řezací stroj je určitě servisní zázemí přímo v regionu se skladem náhradních dílů, spotřebních dílů a vyškolenými servisními techniky. To vše společně tvoří velmi výhodnou volbu při nákupu CNC laseru v České republice nebo na Slovensku.