Instalace CNC laseru

Pro zákazníka ze severu Čech jsme instalovali vrcholnou verzi CNC laseru GWEIKE 3015GA. Tento produktivní řezací laser je vybaven výkonem laserového zdroje 3 kW a má procesní hlavu s automatickým fokusem. Zákazník disponuje opravdu pěkným výrobním prostorem a tento CNC laser GWEIKE je vhodným strojovým vybavením na řezání kovových plechů. Obsluha laserové řezačky má přehled o dění kolem celého stroje díky kamerovému systému. Kapotáže fiber laseru je vybavena ochrannými skly pro možnost pozorování pálicího procesu. Ten můžete rovněž monitorovat skrze kameru.

Instalace CNC laseru GWEIKE 3015GAInstalace
              laseru verze GAInstalace laserové řezačky GWEIKE

Zákazník pořídil tento laserový stroj pro různé kooperace a chce nabízet kapacity svého laserového řezacího stroje. Zabývá se kovovýrobou od dělení kovů, přes jejich ohýbání a svařování. Na rozdíl od CNC plazmy je laserový stroj přesnější, produktivnější a dosahuje výrazně lepšího řezu. Pokud máte také kovovýrobu a uvažujete nad větší konkurenceschopností, určitě by Vám neměla uniknout nabídka na vhodný pálicí stroj

Hledám vhodný CNC laser

Instalace CNC laseru GWEIKEŠvýcarská procesní hlava s autofokusemCNC laser GWEIKE 3015GA

Pokud i Vy sháníte profesionální CNC laser pro Vaší kovovýrobu, určitě si nechte poslat naší nabídku. Nabízíme opravdu zajímavý poměr mezi pořizovací cenou a hodnotou. Rádi Vám kvalitu řezacích laserů GWEIKE ukážeme a předvedeme funkčnost laserového stroje včetně jeho chytrých funkcí. Mimo instalace CNC laseru zajišťujeme záruční i pozáruční servis s rychlou reakční dobou. V naší nabídce naleznete různá provedení vláknového laseru a v případě potřeby Vám rádi vhodný pálicí stroj doporučíme. Jsme GWEIKE Česká republika a Slovensko - Váš partner v dodávce CNC laserů.