Laserové stroje

V naší nabídce laserových strojů naleznete profesionální řezací lasery GWEIKE. Tento výrobce CNC laserů má mnohaletou zkušenost z oblasti laserových technologií a ročně vyrábí stovky laserů v různých provedeních. Naše oficiální zastoupení laserových strojů této značky nabízí všechny služby spojené s nákupem vláknového laseru a samozřejmě jsme i servisní střediskem pro Českou republiku a Slovensko. Navštivte naší hlavní nabídku a vyberte si vhodný model pro Vaší výrobu. Případně Vám rádi doporučíme vše od vhodného výkonu zdroje přes velikost pracovní plochy až po volitelnou výbavu. Laserové stroje GWEIKE Vám pomohou modernizovat výrobu.

Mám zájem o laserový stroj

 Nejvyšší model CNC laseru GAKompaktní
       laserový strojLaserový stroj na trubky a jekly

Nabízíme různá řešení laserového stroje. Můžete tedy vybírat od CNC laseru na malé formáty plechů až po nejvyšší řadu GA, která může mít velikost pracovní plochy až 6000x2500 mm a také může být vybavena čtvrtou rotační osou na trubky a jekly. Pokud hledáte laserový stroj výhradně na 3D řezání, určitě se podívejte na náš laser 60MS. Ten může řezat trubky až do délky 9000 mm s průměrem 300 mm. Z volitelného příslušenství pak můžete vybrat například 3D hlavu, která posouvám možnosti laserového řezací stroje ještě dále. Nabízíme také ekonomické varianty laserů s portálovým provedením. V každém případě s pořízením laserového stroje GWEIKE dostanete opravdu skvělý poměr mezi kvalitou a cenou. Napište si o individuální nabídku a přesvědčte se sami.

CNC laser na plechy malých formátůProcesní
       hlava laserových strojůElektronika řezacího laseru

Laserový stroj disponuje zdrojem IPG s výkonovým rozpětím od 1 do 8 kW. Na přání není problém dodat laser s větším výkonem. Procesní laserová hlava od švýcarského Raytools má již v základu automatické ostření a ulehčuje tak práci obsluze laserového stroje. O polohování se starají velmi výkonné servomotory Yaskawa a odsávání spalin je řešeno ventilátorem a kvalitní filtrační jednotkou. Fiber lasery určené k řezaní kovů totiž při procesu pálení produkují prach a spaliny, které je vhodné odsávat a filtrovat. Součástí každé nabídky a následně i dodávky je vše potřebné včetně dopravy celého CNC laseru a příslušenství, instalace laserového stroje, školení obsluhy a údržby, nastavení parametrů a dvouletá záruční lhůta. Servisní zásah máme běžně do 24 hodin od objednání.

Vzorek mědi z laserového strojeVzorek
       hliníku z řezacího laseruNerezové vzorky na laserovém stroji

Věříme, že Vás naše CNC lasery zaujaly a v takovém případě Vám určitě doporučujeme osobní prezentaci, na které Vám laserový stroj předvedeme, ukážeme vzorky pálení, případně můžeme vyřezat přímo Váš produkt. Zavolejte nám nebo napište a domluvíme se na osobním setkání, kde Vám zodpovíme všechny Vaše dodatečné otázky. Případně můžeme také navštívit Vás, kde bychom Vám mohli popsat všechny výhody laserového stroje a pomoci například s jeho vhodným umístěním do Vaší výroby. S vláknovým laserem budete mít velmi moderní řezací stroj s širokými možnostmi.

Váš dodavatel laserových strojů GWEIKE