Laserové stroje

V naší nabídce laserových strojů naleznete profesionální řezací lasery GWEIKE. Tento výrobce CNC laserů má mnohaletou zkušenost z oblasti laserových technologií a ročně vyrábí stovky laserů v různých provedeních. Naše oficiální zastoupení laserových strojů této značky nabízí všechny služby spojené s nákupem laserového stroje a samozřejmě jsme i servisní střediskem pro Českou republiku a Slovensko. Navštivte naší hlavní nabídku a vyberte si vhodný model pro Vaší výrobu. Případně Vám rádi doporučíme vše od vhodného výkonu laserového zdroje přes velikost pracovní plochy laserového stroje až po jeho volitelnou výbavu.

Mám zájem o laserový stroj

 Nejvyšší model CNC laseru GAKompaktní
       laserový strojLaserový stroj na trubky a jekly

Nabízíme různá řešení laserového stroje. Můžete tedy vybírat od CNC laseru na malé formáty plechů až po nejvyšší řadu GA, která může mít velikost pracovní plochy až 6000x2500 mm a také může být vybavena čtvrtou rotační osou na trubky a jekly. Pokud hledáte laserový stroj výhradně na 3D řezání, určitě se podívejte na náš laser 60MS. Ten může řezat trubky až do délky 9000 mm s průměrem 300 mm. Z volitelného příslušenství pak můžete vybrat například 3D hlavu, která posouvám možnosti laserového řezací stroje ještě dále. Nabízíme také ekonomické varianty laserových strojů s portálovým provedením. V každém případě s pořízením laserového stroje GWEIKE dostanete opravdu skvělý poměr mezi kvalitou a cenou. Napište si o individuální nabídku a přesvědčte se sami.

CNC laser na plechy malých formátůProcesní
       hlava laserových strojůElektronika řezacího laseru

Laserový stroj disponuje zdrojem IPG s výkonovým rozpětím od 1 do 8 kW. Na přání není problém dodat laser s větším výkonem. Procesní laserová hlava od švýcarského Raytools má již v základu automatické ostření a ulehčuje tak práci obsluze laserového stroje. O polohování se starají velmi výkonné servomotory Yaskawa a odsávání spalin je řešeno ventilátorem a kvalitní filtrační jednotkou. Laserové stroje určené k řezaní kovů totiž při procesu pálení produkují prach a spaliny, které je vhodné odsávat a filtrovat. Součástí každé nabídky a následně i dodávky je vše potřebné včetně dopravy celého CNC laseru a příslušenství, instalace laserového stroje, školení obsluhy a údržby, nastavení parametrů a dvouletá záruční lhůta. Servisní zásah máme běžně do 24 hodin od objednání.

Vzorek mědi z laserového strojeVzorek
       hliníku z řezacího laseruNerezové vzorky na laserovém stroji

Věříme, že Vás naše CNC lasery zaujaly a v takovém případě Vám určitě doporučujeme osobní prezentaci, na které Vám laserový stroj předvedeme, ukážeme vzorky pálení, případně můžeme vyřezat přímo Váš produkt. Zavolejte nám nebo napište a domluvíme se na osobním setkání, kde Vám zodpovíme všechny Vaše dodatečné otázky. Případně můžeme také navštívit Vás, kde bychom Vám mohli popsat všechny výhody laserového stroje a pomoci například s jeho vhodným umístěním do Vaší výroby. S vláknovým laserem budete mít velmi moderní řezací laserový stroj s širokými možnostmi.

Váš dodavatel laserových strojů GWEIKE