Nové laserové stroje GWEIKE

Laserový stroj je populární na termické dělení kovových materiálů ve formě plechů či profilů a potrubí. Ty modernější disponují vedení paprsku přes vlákno, což je stabilnější a efektivnější přenos z laserového zdroje do procesní hlavy. Výrobce laserových strojů GWEIKE má tradici a mnoho zkušeností s vývojem a produkcí. Kvalita provedení a dostupná cena dělají z našich strojů oblíbenou investici.

Mám zájem o laserový stroj

 Nejvyšší model CNC laseru GAKompaktní
       laserový strojLaserový stroj na trubky a jekly

K dispozici jsou různá řešení laserového stroje. Můžete tedy vybírat od laseru na malé formáty plechů až po nejvyšší řadu GA, která může mít velikost pracovní plochy až 6000x2500 mm a také může být vybavena čtvrtou rotační osou na trubky a jekly. Pokud hledáte laserový stroj výhradně na 3D řezání, určitě se podívejte na laser 60MS. Ten může řezat trubky až do délky 9000 mm s průměrem 350 mm. Nabízíme také ekonomické varianty strojů s portálovým provedením. Nabízíme skvělý poměr mezi kvalitou a cenou. Napište si o individuální nabídku a přesvědčte se sami.

CNC laser na plechy malých formátůProcesní
       hlava laserových strojůElektronika řezacího laseru

Laserový stroj disponuje zdrojem s výkonovým rozpětím od 1 do 12 kW. Procesní hlava od švýcarského Raytools má již v základu automatické ostření a ulehčuje tak práci obsluze. O polohování se starají výkonné servomotory Yaskawa a odsávání spalin je řešeno ventilátorem a kvalitní filtrační jednotkou.

Fiber lasery určené k řezaní kovů totiž při procesu pálení produkují prach a spaliny, které je vhodné odsávat a filtrovat. Součástí každé nabídky a následně i dodávky je vše potřebné včetně dopravy, instalace celého zařízení, školení obsluhy a údržby, nastavení parametrů a dvouletá záruční lhůta. Servisní zásah máme běžně do 24 hodin od objednání.

Vzorek mědi z laserového strojeVzorek
       hliníku z řezacího laseruNerezové vzorky na laserovém stroji

Věříme, že Vás naše CNC lasery zaujaly a v takovém případě Vám určitě doporučujeme osobní prezentaci, na které Vám laserový stroj předvedeme, ukážeme vzorky pálení, případně můžeme vypálit přímo Vaše podklady.

Výhody našich laserových strojů:

 • Široká nabídka a různá provedení
 • Každý laserový stroj má možnosti přizpůsobení
 • Volitelné výbavy umožňují rozšíření možností
 • Moderní technologie vláknového laseru implementovaná do profesionálního provedení
 • Výhodou je určitě také intuitivní systém ovládání, který může být i v českém jazyce
 • Součástí dodávky je vždy kvalitní odsavač, stabilizátor napětí, chladící zařízení a software
 • Služby spojené s laserovými stroji jako doprava, instalace, školení, záruka 24 měsíců a online/telefonická podpora

Objednejte si ukázku laserového stroje u některého z našich zákazníků a přesvědčte se sami o špičkovém provedení. Jsme Vám k dispozici s odpověďmi na Vaše otázky a rádi Vám doporučíme vhodnou sestavu CNC laserové řezačky na kov právě pro Vaši aplikaci.