Nová řada CNC laserů

Přinášíme na český a slovenský trh kvalitní CNC lasery GWEIKE. Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější konfigurace a zajišťujeme těmto CNC laserovým řezacím strojům řádný servis. Všechny důležité informace se dočtete zde na webu, případně nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo přes kontaktní formulář v sekce Kontakt. Novinky z našeho oboru můžete sledovat na Facebooku. Fotky vláknových laserů a vše co k nim patří naleznete na našem Instagramu. Úderné tweety ze světa laserových pálicích strojů budou k vidění na Twitteru a divácky nejzajímavější videa pravidelně publikujeme na náš Youtube kanál.

Vyberte si vhodné provedení CNC laseru

Ze současného sortimentu CNC laserových řezaček pro Vás vybíráme ty nejkvalitnější konfigurace, které Vám rádi předvedeme u některého z našich zákazníků. Řezací lasery jsou stále populárnější a to především kvůli zlevňujícímu se trendu fiber laserové technologie. S prodejem laserového stroje dostanete velmi kvalitní provedení pálicího stroje nejen na plechy, ale také trubky a profily. Výrobce CNC laserů GWEIKE používá vybrané kvalitní komponenty od výrobců z různých částí světa a kvalitou zpracování laserové řezačky na kov se může rovnat evropským konkurentům.

Přednosti vláknových laserových řezacích strojů GWEIKE:

  • Použití laserových zdrojů IPG
  • Německé procesní hlavy PRECITEC
  • Rychlé servomotory Yasakawa a přesné lineární vedení
  • Robustní konstrukce obrobeného ocelového svařence
  • Intuitivní software CypCut s možností vzdáleného přístupu
  • Široké portfolio nabízených vláknových řezacích strojů
  • Elektronika včetně laserového zdroje uložena v klimatizovaném boxu

V rámci oficiálního zastoupení tohoto výrobce na našem trhu zajišťujeme kromě prodeje fiber laserů především jejich servis. Nabízíme záruční i pozáruční servis se skladovými zásobami náhradních dílů a spotřebních dílů přímo v České republice. Reakční doba je maximálně do 48 pracovních hodin od nahlášení problému. Standardem je denní telefonická podpora včetně možnosti připojit se k laserovému stroji vzdáleně. Mimo školení obsluhy vláknového laseru zajišťujeme také bezplatné nastavení parametrů CNC stroje na daný materiál. Obraťte se na nás a zjistěte více o výhodách laserů GWEIKE.

Jsme tu pro Vás.