Laserový řezák na kovy

Nabízíme dostupné a kvalitní laserové řezáky značky GWEIKE s rychlým servisem a online podporou. Z naší nabídky nyní můžete vybírat laserový řezák na kov v různém provedení pro pálení plechů. Zároveň dodáváme laser na profily a trubky. Máme řešení na slabé i velmi tlusté materiály. CNC laser s technologií fiber v dnešní době umožňuje kvalitně dělit ocel i o síle několika centimetrů. Laserové stroje jsou stále cenově dostupnější a pomalu nahrazují plazmové pálení. V případě zájmu Vám rádi obratem zpracujeme cenovou nabídku s doporučením vhodného provedení stroje a výkonu laserového zdroje. Jsme Váš partner v laserovém řezání.

Mám zájem o CNC laserový řezák

Laserový řezák GWEIKEProfesionální laserový řezák na kovCNC laserový řezák

Laserové řezací stroje nabízíme s velikostí pracovní plochy od 1300x900 mm do 12000x2500 mm a v případě 3D laseru s maximální délkou 9000 mm. Máme otevřené verze laserových řezáků nebo celokrytované, kde může být druhý výměnný stůl pro maximální produktivitu. Každá verze CNC laseru GWEIKE má široké možnosti přizpůsobení formou volitelné výbavy. Přizpůsobit lze i barevné provedení vláknového laseru. Pokud Vás nějaká verze řezacího laseru oslovila, není problém přesně tento typ ukázat osobně a zajistit řezací zkoušky přímo na Vašem materiálu a s Vašimi podklady.

Nové laserové řezáky mají mnoho chytrých funkcí, které jsou kupříkladu softwarové. Za zmínku stojí určitě inteligentní nesting výpalků na plech pro minimalizaci odpadu nebo kamerový bezpečnostní systém. Z těch fyzických pomocníků obsluze stroje pomáhají například optické závory nebo automatický focus ohniska u procesní hlavy. CNC laserový řezací stroj chrání také sebe, kdy je vybaven funkcí pro vyhýbání překážek. Jak systém funguje v praxi můžete vidět na videu níže: