3D řezací laser

V naší stále nabídce CNC laserových řezacích strojů naleznete také 3D laser vhodný na efektivní laserové řezaní 3D materiálů. Pro dělení trubek a jeklů doporučujeme CNC laser verze MS, který řeže téměř bezezbytku na jedno založení. Tento trubkový laser je vybaven třemi sklíčidly, které inteligentně posouvají a předávají si materiál mezi sebou. Pro náročné provozy můžete 3D řezací laser vybavit automatickým podavačem materiálu a více tak automatizovat svoji výrobu. Laserové procesní hlava může být volitelně s naklápěcí funkcí, která Vám dovolí řezat také úkosy.

Poptávám 3D řezací laser

Pokud primárně potřebujete dělit především plechy a výjimečně trubky a jekly, můžete zkusit u nás poptat verzi GAR. Tento CNC laser vychází z nejvyšší řady GA, ale je doplněn o čtvrtou rotační osu pro řezání trubek a jeklů. Kombinovaný 3D laser je multifunkční CNC laserovou řezačkou na kov. Záleží na konkrétní produkci v kovovýrobě a také na faktu, zda plánujete prodávat kapacity řezacího laseru. Rádi Vám samozřejmě doporučíme vhodný laserový řezací stroj přesně podle Vaší aplikace. V případě zájmu o pálicí stroj nám neváhejte zaslat nezávaznou poptávku.

3D laser na řezání trubek 60MS

V základu je materiál do 3D laseru upínán ručně. V případě poloautomatické verze MA je materiál založen mechanizmem přímo ze zásobníku. Obsluha laserového stroje pouze hlídá stav zásobníku a proces řezání. Hotové výpalky poté odpadají do již připraveného koše. Trubkový laser podává 3D materiál pod procesní hlavu a spolupracující 3 sklíčidla minimalizují materiálový odpad. Pokud ale nepotřebujete složité provedení vláknového laseru a potřebujete řezat jednoduché 3D dílce, je zde právě pro Vás základní verze CNC laseru na profily a trubky se dvěma sklíčidly a manuálním zakládáním materiálu. Podobně jako u 2D laserů na plechy je i provedení 3D řezacích laserů ve velmi vysoké kvalitě. V případě zájmu nám neváhejte zavolat či napsat. Rádi Vám vše předvedeme v praxi.

Sklíčidlo 3D laseruProfesionální 3D laser
       verze MA3D řezací laser s procesní hlavou

Možnosti přizpůsobení 3D řezacích laserů:

 • Délka pracovní plochy 6000 nebo 9000 mm
 • Maximální průměr upnutého 3D materiálu 220 nebo 300 mm
 • 3D laser s procesní hlavou Raytools ze Švýcarska
 • Německá laserová hlava s možností 3D naklápění
 • Laserový zdroj IPG
 • Provedení se 2 nebo 3 sklíčidly
 • Automatický podavač a zakladač materiálu do 3D řezacího laseru

V rámci dodávky trubkových laserů zajišťujeme také dopravu na místo určení včetně instalace celého zařízení, školení obsluhy vláknového laseru a nastavení parametrů řezání. Poskytovaná záruční doba má trvání minimální 24 měsíců od protokolárního předání 3D řezacího laseru. V rámci našich služeb zajišťujeme záruční i pozáruční servis s reakční dobou do 48 hodin od nahlášení. Náš tým se mimo jiné skládá z proškolených techniků, kteří stroj znají do posledního šroubu. Zastáváme vřelý přístup ke zákazníkovi, takže se maximálně vynasnažíme vyjít vstříc i Vám. Prozkoumejte osobně přednosti CNC laserů na profily trubky GWEIKE a objevte jejich přidanou hodnotu. Jde opravdu o profesionální laserové řezačky na všechny typy kovů.