Výkonný pálící laser

Další spokojený zákazník s CNC laserem GWEIKE 6025GHR. Jedná se o největší dostupný pálící laser v kombinaci s rotační osou na řezání trubek a profilů. Hlavní pracovní plocha tohoto laserového řezacího stroje má velikost 6000x2500 mm. CNC stroj disponuje také dvěma výměnnými stoly a krytem nad celou pracovní částí stroje. Dodávka laserového stroje obsahovala mimo jiné laserový zdroj IPG s výkonem 8kW, účinné chlazení, stabilizátor napětí a samozřejmě i kvalitní filtrační jednotku vhodnou na tento typ pálícího laseru. Zvolená laserová hlava je v tomto případě špičková PRECITEC ProCutter s automatickým ostřením a dalšími čidly monitorujícími proces pálení. Rotační osa umožňuje upnout materiál v celkové délce 6 metrů a je vybavena párem automatických podpěr, které chytře spolupracují se sklíčidlem.

Mám zájem o pálící laser

Výkonný pálící laserProduktivní laserový
              strojNejvyšší verze CNC laseru

Verze GH používá lineární motory s rychlostí polohování až 200 m/min. a robustní konstrukci pro zvýšenou nosnost pracovních stolů. Jedná se opravdu o profesionální pálicí laser s řadou chytrých řešení a skvělými výsledky výpalků. Díky vysokému výkonu laserového zdroje IPG jste schopni velmi efektivně propalovat a pálit také velmi silné plechy (1-28 mm). Kamerový systém neustále monitoruje proces pálení a prostor kolem celého CNC stroje a obsluha řezacího laseru má tedy vše stále na očích. S bezpečností pomáhají také optické závory kolem druhého výměnného stolu nebo právě kapota pracovní plochy.

Moderní systém HypCut umožňuje snadné ovládání pálicího procesu a má mnoho chytrých funkcí, které usnadní práci operátorovi pálicího laseru. Stroj si například sám najde polohu plechu a podle něj upraví pálicí program nebo dokáže optimálně pracovat s materiálovým odpadem, který minimalizuje. CNC laserový řezací stroj GWEIKE patří k vysoce kvalitním a výkonným laserům a přináší opravdu nebývalý poměr mezi pořizovací cenou a přidanou hodnotou. V případě zájmu Vám rádi tento typ pálícího laseru předvedeme u zákazníka a můžeme také zajistit výrobu Vašich vzorků na požadovaném materiálu.