Laserový pálicí stroj

Nabízíme profesionální laserové pálicí stroje značky GWEIKE. Vybíráme pro Vás CNC lasery v těch nejlepších konfigurací a zajišťujeme odborný servis každému prodanému laserovému stroji. V naší nabídce jsou řezací lasery na různé aplikace s možnostmi přizpůsobení velikosti pracovní plochy. Pokud hledáte laserový pálící stroj, určitě se na nás můžete obrátit. Máme v oblasti laserového řezání bohaté zkušenosti a rádi Vám stroje předvedeme přímo na Vašem materiálu, kde si budete moci vyzkoušet technologii vláknového laseru.

Zajímám se o laserový pálicí stroj

V rámci dodávky stroje vždy dostanete kvalitní CNC laser včetně ovládacího panelu a software, stabilizátor napětí, výkonné chlazení, odsávání spalin a účinnou filtrační jednotku včetně ventilátoru a také dvouletou záruční lhůtu. Mezi záručním a pozáručním servisem nejsou rozdíly a vždy se snažíme reagovat do 24 hodin od nahlášení závady. Většina náhradních dílů je u nás skladem a to samé samozřejmě platí i pro spotřební díly laserového pálicího stroje. Součástí dodání fiber laseru je samozřejmě i usazení laserového stroje do Vaší prostory včetně instalace celého zařízení, školení obsluhy a údržby pálicího stroje a také nastavení parametrů řezání na Váš materiál.

Laserový pálicí stroj GWEIKEProcesní hlava
       laserového strojeOdkrytá verze laserového pálicího stroje

Osobní prezentace laserového stroje

V případě zájmu o kvalitní laserový pálící stroj za rozumnou pořizovací cenu nám zavolejte na číslo +420 777 210 149 nebo pište na info@cnc-laser.cz. Reagujeme bezodkladně, nabídku na požadovaný laser Vám vypracujeme do druhého dne. Určitě doporučujeme osobní prezentaci laserového stroje u některého z našich zákazníků. Rovněž není problém Vám pomoci s financováním a dalšími doprovodnými službami. Jsme dodavatel profesionálních řezacích laserů GWEIKE pro Českou republiku a Slovensko. Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Cena za laserový pálicí stroj je již od 1 000 000,- Kč.

Přednosti pálicího stroje GWEIKE

 • Laserový zdroj IPG
 • Automatické hledání ohniska v laserové hlavě
 • Moderní ovládací systém
 • Široká nabídka kvalitní laserů
 • Laserový pálicí stroj s dlouhou životností, zárukou a servisem

Jsme GWEIKE CZ a SK - Váš partner v laserovém pálení