Laserové vypalovací stroje

Nabízíme velmi kvalitní laserový vypalovací stroj určený na kovové materiály. Vybírat můžete ze široké nabídky řezacích laserů GWEIKE v mnoha provedeních. Výkonové rozpětí laserového zdroje pokrývá škálu od 1 do 12 kW a je možné efektivně pálit do plechů či trubek a profilů. Naše laserové vypalovací stroje mají bohatou základní výbavu s možností přizpůsobení a vynikají svou robustností, odolností a přesností. Dosahovaná kvalita řezu je na velmi vysoké úrovni. CNC lasery jsou nyní nejmodernější pálicí stroje vůbec a stávají se stále dostupnějšími. Jejich dlouhá životnost a minimální potřeba servisních zásahů jsou hlavními argumenty pro nákup laserové řezačky.

Mám zájem o laserový vypalovací stroj

Profesionální laserové vypalovací strojeLaserový vypalovací stroj GWEIKEKompaktní vypalovací laser

Všechny CNC stroje mají laserový zdroj od německé společnosti IPG, která je dlouhodobě lídrem mezi výrobci vláknových laserových systémů. Paprsek je přenášen vláknem a v procesní hlavě je usměrňován dle potřeby. Dnešní laserové vypalovací stroje mají inteligentní hlavu s automatickým hledáním ohniska. Skvělou volbou je určitě verze procesní hlavy ProCutter od německé firmy PRECITEC. Ta je vybavena několika čidly hlídající proces vypalování. V rámci volitelné výbavy lze mít i v některých případech 3D polohování pro řezání pod úhlem tz. pálení úkosů. Nejčastější rozdělení fiber laseru spočívá ve formě materiálu. CNC lasery mohou být výhradně určeny na pálení do plechů nebo naopak do trubek (trubkové lasery). Rovněž lze mít kombinovaný laserový řezací stroj. Záleží pouze na Vás, co potřebujete s tímto strojem vyrábět. Na Vaší aplikaci Vám rádi doporučíme vhodný typ laserového vypalovacího stroje. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Služby k laserovému vypalovacímu stroji

V rámci zastoupení prodeje a servisu laserových vypalovacích strojů již v základní ceně dostanete automaticky dopravu vybraného CNC laseru na místo určení, instalaci celého stroje včetně příslušenství, školení obsluhy laseru a jeho údržby, online a telefonickou podporu a záruční lhůtu 24 měsíců na celé zařízení. Poskytujeme záruční servis do 24 hodin od nahlášení a máme skladem náhradní i spotřební díly. V rámci předprodejních služeb Vám vybranou verzi vláknového laseru předvedeme u některého našeho zákazníka, zajistíme situační výkres fiber laseru do Vaší prostory a konzultujeme s Vám technické požadavky a parametry. Vámi vybranou laserovou řezačku Vám zprovozníme do 16 týdnů od objednání.

Cenově dostupný vypalovací laser

Zcela logicky případného zájemce o tuto technologii bude zajímat pořizovací cena vypalovacího laseru. Ta se v poslední době dostala na velmi přijatelnou úroveň a v některých případech vychází koupě výhodněji než plazmový stroj. Do 2 000 000,- Kč lze objednat velmi kvalitní vypalovací laser s bohatou výbavou a dostačují porcí výkonu. Pro většinu kovovýrob se jedná o dostupný stroj, který dosahuje výpalků k maximální spokojenosti. Provozní náklady nejsou rovněž drahou záležitostí v porovnání s jinými technologiemi. Před objednáním Vám rádi poradíme.