Gravírování s řezacím laserem

Každý řezací laser GWEIKE nabízí možnost gravírování do různých materiálů a jeho forem. S funkcí gravírování na CNC laseru můžete svoje výpalky popisovat, přidávat různé značky nebo kódy. Rovněž můžete laserový stroj s gravírováním používat na svojí aplikaci jako je rytectví a mnohé další. S použitím vláknové laseru a možností snížení výkonu je možné gravírovat různě hluboké drážky nebo ďolíčky. Všechny naše laserové řezací stroje dosahují skvělých přesností a to umožňuje opravdu precizní gravírování. Obraťte se na nás a my Vám vše rádi osobně odprezentujeme a doporučíme vhodnou technologii.

Mám zájem o řezací laser s možností gravírování

Obecně lze gravírovat všechny typy kovů. Gravírovací lasery jsou postaveny na technologii CO2 laseru nebo na fiber laseru. Právě vláknový laser fiber je modernější technologií a na řezání kovů je vhodnější. Dosahuje lepších výsledků s větší efektivitou. CNC laserový řezací stroj GWEIKE má mnoho modelových řad. Pokud hledáte vhodný CNC laser na řezání menší plechů, mohl by Vám stačit kompaktní laserový stroj LF-1390 perfektní na malé formáty plechů. Ten je schopen řezat a gravírovat i opravdu tenké plechy s tloušťkou menší než 1 mm.

Gravírování s CNC laseremMožnosti
              gravírování na CNC laseruGravírování s řezacím laserem

Samozřejmě i s velkou CNC laserovou řezačkou typu GA jste schopni krásně gravírovat. Proces gravírování je výrazně rychlejší než proces řezání a popisování tak nezabere zbytečně mnoho času. U gravírování v podstatě moc nezáleží na výkonu laserového zdroje, protože výkon je vždy optimalizován na ideální minimum. Systém CNC laseru GWEIKE je velmi intuitivní a nastavení funkce gravírování je snadné. Přijďte se sami přesvědčit o kvalitách řezacích laserů GWEIKE a vyzkoušejte si osobně funkci gravírování na CNC laseru.