Moderní CNC router GWEIKE

Společnost GWEIKE mimo laserové řezací stroje vyrábí také kvalitní CNC routery v moderní provedení. Portálová frézka může být určena na frézování deskových materiálů jako je dřevo, plast nebo třeba hliník. Zkušenost s CNC laserem přenáší tento výrobce také do svého CNC routeru. Nabízí mnoho velikostí pracovní plochy a objednat tuto frézku můžete v různých provedeních. Oblíbenou volbou je automatická výměna nástrojů nebo vakuové upnutí na pracovní stůl. Vyberte si stroj přesně podle svých požadavků.

Poptejte CNC Router GWEIKE

CNC Router GWEIKECNC frézka na dřevo GWEIKEPortálová frézka GWEIKE

Největší předností je vysoká produktivita díky výkonnému vřetenu až 12 kW s frekvenčním měničem. Tuhost konstrukce CNC router GWEIKE dává možnost vrtat do železných materiálů nebo obrábět hliník. U frézy je přítomno odsávání, které vede špony, prach nebo třísky do koše, který stojí vedle portálové frézky. K zarovnání deskových materiálů slouží pneumatické dorazy a pracovní plocha může mít kombinaci vývěvy a stolu s T drážkami. Všechny pojezdy stroje jsou krytované v rolujícím se měchu, aby nedocházelo k jejich zanášení.

Obráběné materiály

Portálová frézka na hliník dokáže vrtat či frézovat. V případě obrábění dřeva a plastů je možné mít více osé provedení CNC routeru. To dává daleko větší možnosti obrábění. Výrobce GWEIKE dokáže dodat stroj také s oscilačním nožem na řezání tenkých materiálů. Právě obrovská variabilita je hlavní předností těchto portálových fréz. Nabídka obsahuje router s pracovní plochou 300x200 mm až 6000x2500 mm.

Portálová frézka s podavačemAutomatická
       výměna nástrojůPlně automatizovaná linka

Základní výbava portálové frézky

 • Pracovní plocha s T drážek
 • Výkonné vřeteno s manuální výměnou nástrojů
 • Svařovaná konstrukce CNC routeru
 • Grafický ovládací systém včetně softwarového vybavení
 • Odsávání špon u pracovního nástroje

Volitelná výbava

 • Vakuové upnutí materiálů včetně vývěvy Becker
 • Automatická výměna nástroje
 • Dorazy s pneumatickým ovládáním
 • Řídící systém FANUC
 • Oscilační řezací nůž
 • 4. nebo 5. řízená osa

Vysoká míra přizpůsobení CNC routerů

Provedení stroje se odvíjí výhradně od aplikace zákazníka. Jiná konstrukce se používá na obrábění dřeva a jiná a vrtání do ocelových desek. Výkonové provedení portálové frézky má rezervu pro vyšší životnost. Přizpůsobit se dá téměř vše, co je v konstrukčních možnostech výrobce. Pořizovací cena CNC routerů je dostupná a začíná již na 300 000,- bez DPH. Portálová frézka řízená počítačem je vhodným pomocníkem do truhlářských výrob, marketingových agentur nebo pro zpracovatele plastů a hliníkových obrobků.

Zjistěte více o kvalitních CNC routerech GWEIKE. Zajistíme Vám osobní prezentaci portálové frézky včetně zkoušek obrábění Vašeho materiálu. Pořizovací ceny Vás určitě mile překvapí.