Průmyslové lasery GWEIKE

Dodáváme kvalitní průmyslové lasery na dělení kovových materiálů. Navštivte naší nabídku CNC laserů, kde můžete vybírat z mnoha modelů laserových strojů. Průmyslový laser je přesný a produktivní pálicí stroj vhodný na kovové plechy či trubky a profily. Provedení vláknového laseru umožňuje vícesměnný provoz. Doporučíme Vám vhodný výkon zdroje, ideální laserovou hlavu či výbavu fiber laseru. Velikost pracovní plochy nabízíme již od 600x600 mm a maximum na plechy je 12000x2500 mm. Při dělení uhlíkaté oceli s dostatečným výkonem není problém dosáhnout kvalitního řezu i na 40 mm silném materiálu. Průmyslové lasery jsou vhodné na všechny nejčastěji obráběné kovy.

Mám zájem o průmyslový laser

Průmyslový laser GWEIKELaserový stroj do
       průmysluModerní průmyslové laserové řezačky

Hlavní předností CNC laserových řezacích strojů je možnost velmi přesného a detailně náročného obrábění, kterého plazmové stroje nejsou schopni. Kolmost řezu a minimum okují na spodní straně dělají CNC lasery opravdu populárními. Tomu pomáhá stále se snižující pořizovací cena. V současné době lze průmyslový laser pořídit i pod milion korun bez DPH. Ani s rostoucím výkonem se cena nedostává do nedosažitelných výšin. Další dobrá zpráva pro zájemce o koupi je také dlouhá životnost laserového stroje. Řezací laser je snadný na obsluhu a operátorovi jsou k dispozici funkce, které zajišťují bezpečnost práce a také údržbu. Systém je optimalizován na intuitivní úroveň. Součástí dodávky celého stroje je školení obsluhy s vysvětlení všech potřebných funkcí. S průmyslovým laserem budete dosahovat požadované kvality Vašich výpalků.

Možnosti aplikace

 • Řezání
 • Gravírování / značení
 • Svařování
 • Čištění

Vřele doporučujeme laserový řezací stroj se dvěma výměnnými stoly. Toto provedení totiž minimalizuje čas, kdy stroj nepracuje. Na druhém výměnném stole lze pohodlně odebírat již hotové výpalky a zakládat nový materiál. Po ukončení řezacího cyklu si průmyslový laser stoly vymění a proces se může opakovat. Pro zachování bezpečnosti je možné mít optické závory aktivní při výměně stolů. Další benefit je kryt pracovního prostoru CNC laseru, kde nehrozí kontakt člověka s pohyblivými částmi stroje. Lze objednat také kombinovaný řezací laser s primární plochou na plechy a 4. rotační osou na profily. Odešlete nám nezávaznou poptávku a my Vám rádi vybraný typ laseru předvedeme osobně. Jsme Váš partner v laserovém řezání.