Laserové pálení plechů a profilů

Přinášíme na trh vláknové lasery, které jsou efektivní na přesné a rychlé laserové pálení kovů. Konstrukční ocel, nerezová ocel, hliník, mosaz, měď a další kovové plechy či profily/trubky lze dělit na CNC laseru značky GWEIKE. Nabízíme laserové řezací stroje s dostatečným výkonem, který Vám rádi doporučíme dle aplikace. Vysoká kvalita zpracování zajišťuje dlouhou životnost celého řezacího laseru. Laserové pálení je čím dál více oblíbené a postupně nahrazuje staré plazmové stroje.

Mám zájem o stroj na laserové pálení

Laserové pálení kovůGWEIKE pálicí laseryPálení trubek laserem

Technicky důležitým komponentem je laserový zdroj Fiber, kde diody generují laserový paprsek, který je veden vláknem a do materiálu je posílán již v usměrněné podobě. Tuto klíčovou roli má za úkol laserové hlava, která pálí kovové materiály s vysokou přesností. Hlava v sobě ukrývá optiku. Hledání správné ohniskové vzdálenosti je již standardně automatické. Na obsluze CNC laseru na pálení kovů zůstává dalších pár nastavení parametrů pro dokonalý výsledek.

  • Síla materiálu: 1 až 40 mm
  • Výkon zdrojů: 1 až 12 kW
  • Přesnost polohování: +- 0,02 mm
  • Maximální velikost pracovní plochy 6000x2500 mm
  • Laserové pálení trubek a profilů: do průměru až 350 mm

Na výběr máte z mnoha provedení laserového stroje. Záleží na preferenci, volném místu ve výrobní prostoře a také způsobu pálení materiálů. Doporučujeme osobní návštěvu u nás v showroomu nebo u některého z našich zákazníků. Velkou předností je především pořizovací cena pálicího laseru. Právě dostupnost pořízení a také nižší provozní náklady zaručují vysokou přidanou hodnotu. Pálení plechů vláknovým laserem je účinnější než starší CO2 metoda vedená přes sklíčka. Spolehlivost je také výrazně vyšší.