Dělící lasery

Dělící lasery jsou určené do průmyslové výroby, kde slouží k tvarování kovových materiálů. Na řezání dřeva se používají CO2 lasery. V naší nabídce naleznete vláknové lasery mnoha provedení, které zaujmou kvalitou zpracování a pořizovací cenou. Dělící laser používá pro svůj řez paprsek vedený do procesní hlavy. Ta jej usměrňuje do řezaného materiálu. Výsledný efekt je velmi přesný a čistý.

Mám zájem o dělící laser

Pořizovací cena dělících laserů záleží na technologii, výbavě a provedení CNC laseru. Cenové rozpětí se ale pohybuje od 500 000,- Kč do 5 000 000,- Kč. Laser značky GWEIKE patří do top segmentu v kategorii fiber laseru. Velká přednost spočívá také v širokém portfoliu nabízených modelů. Můžete vybírat z otevřených verzích, krytovaných verzí s výměnnými stoly nebo kombinovaným laserem.

Dělící laserLaser na dělení materiáluDělící laser na profily

Jak správně vybrat?

Dělící laser se prodává v mnoha variantách a může být někdy složité zvolit přesně tu, kterou byste na danou aplikaci potřebovali. Základní parametry jsou pracovní plocha, výkon laserového zdroje, řídící systém, typ provedení a výbava. V naší nabídce nalezte téměř vše:

  • Pracovní plocha od 1300x900 mm do 6000x2500 mm
  • Trubkový laser s délkou 9000 mm
  • Výkon zdroje od 1 do 12 kW
  • Všechny typy provedení

Základem je určit si velikost pracovní plochy a od toho odvodit provedení dělícího laseru. Síla děleného materiálu je důležitá především kvůli výkonu. Zdroj a jeho výkon určují také dělící rychlost. Doporučujeme se poradit s odborníkem v oblasti laserového dělení kovů. Obraťte se na nás a my Vám pomůžeme s výběrem toho správného laseru pro Vaší produkci.